Lamanův web

Boostergangy

(1 komentář)

„Babičko, proč máš tak apokalyptický
hlas?“
„Abych zastrašila místní boostergangy.“
(O cyberpunkové Karkulce)

20. března

Baví mě zvykat si na nové denní režimy, ačkoli ten současný se od mého obvyklého liší jen málo. Pro čtenáře blogu má stávající situace ten vedlejší účinek, že mám víc času a chuti se tady vyjadřovat. Kromě toho jsem si uvědomil, že se nemusím omezovat na původní tvorbu, ale můžu se tu taky dělit o věci, co mě zaujaly nebo pobavily. Mám teď pár věcí v záloze, tak se můžete těšit na přírůstky po 2-3 dnech.

Na nesouvisející téma, ÚHKTred alert (takovou poptávku po A+ jakživ nepamatuju), tak pokud jste zdraví a máte nějakou krev, kterou naléhavě nepotřebujete, odevzdejte ji prosím na nejbližším transfuzním oddělení. Díky.

Včera večer sestra vyrážela navštívit kamaráda. Cesta je temná a klikatá, tak jí říkám: „Dej si pozor na boostergangy.“ Posléze mě napadlo najít si, co to přesně boostergang je. Zjistil jsem, že to je moc užitečný pojem, který se nám určitě bude hodit, jak se náš cyberpunkový svět postupně přesouvá do postapokalyptického.

screenshot článku
Originál článku na Wikii

21. března

Ráno jsem byl nakoupit. Ulice i tramvaje prázdné, Albert poloprázdný. Lidi se teď chovají mnohem víc jako já obvykle – na ulici vám uhnou, nesetkávají se pohledem. Nakoupil jsem plno věcí a jakou jsem měl radost, když jsem se vrátil – že jsem byl venku, co jsem viděl, co jsem přinesl. Trocha stresu a nepohodlí se hodí, je to stimulující. Člověk má pak větší radost z toho, co má.

Viděl jsem posledního Mad Maxe a taky Bratra 2 (to už minulý týden). Bratr není přímo postapokalyptický film, ale odehrává se v devadesátkovém Rusku, což není daleko. Dvojka si nezadá s jedničkou, moc dobrá gangsterka. Chačapuri, které jsem si ke sledování koupil, doporučit nemůžu.

Po očku sleduju mistrovství světa v šachu.

Komentáře

Demo 22.03.2020 17:27

V tom případě se na tu ÚHKT konečně odhodlám - v úterý (tím, že to sem píšu, se tím účinně sám zavazuju :D). Doufám, že k odběru krve dojde až na klinice, jsou to teď nejisté časy.

Odkaz | Odpovědět

Nový komentář

požadováno

požadováno (neveřejné)

volitelné

požadováno

Nejnovější příspěvky

Nejnovější komentáře

Odběr novinek

Příspěvky: RSS / Atom
Komentáře: RSS / Atom