Lamanův web

Laman společenský

(1 komentář)

Courage Wolf

Poslední dobou mám pocit, že se vše daří. Že jsem mocnější než kdykoli předtím. Že když na něco zaměřím svojí vůli, vesmíru nezbyde než uhnout mi z cesty a umožnit mi to. Že jsem začal postupovat při plnění božího plánu (jasně - jsem ateista, jasně - je to rouhání).

K tsumegu v tramvaji jsem přidal denní bleskovku na KGS. Za týden jedu na turnaj.

Uvažuju, že mé programovací projekty na hraní by se možná daly zpeněžit, což by ultimátně byl lepší osud než být zaměstnaný. Ale aktuálně si na Broskew nemůžu stěžovat – je to luxus přijít domů, uvažovat „hm, jak udělám tohle?“ a říct si „jasně, to už jsem řešil v práci.“

V pozitivních i negativních případech se mi potvrzuje, že komunikace je užitečná – a může to být dostatečný způsob, jak vesmíru vnutit svou vůli.

O víkendu měl Jas luxusní oslavu třicetin. Bylo fajn vidět se se známými i neznámými. S holkou, co chodila na gympl ročník ode mě a nikdy jsem ji nepotkal. Dostalo se ocenění mým sýrům, rumu („pojď ochutnat geje!“) i IQ. Byla to kalba podle mého gusta – všichni byli střízliví (resp. skoro všichni zůstali při smyslech). Začátek ve dvě odpoledne, doma v posteli v osm ráno.

Potkávám (nebo zaznamenávám) ve svém okolí nadprůměrné množství žen. Dnes: kvůli jedné jsem nemohl spát, druhá mně po roce od posledního kontaktu pozvala ven, třetí jsem potkal v metru, za čtvrtou jsem tím metrem jel. Páté bych měl brzy napsat. Neobvyklé.

Včera jsem domů přišel o půlnoci, ráno jsem vstal a rozeslal tři emaily a jednu SMS. Večer další mail a pár SMS. Včera v čajovně, zítra do kina, v sobotu na oběd, v neděli kdo ví, v pondělí na programovacím kroužku. Je to zábava, i když bohatší společenský život ubírá času z mých soukromých aktivit a pohříchu taky ze spánku.

Blitzen Degen! („Opět jsem zvítězil, Lieselotte.“)

Komentáře

Jarda 01.11.2019 21:52

Ano, společnost nárokuje čas. Čím více aktivit, tím méně času. Je to ovšem špatně? Kdy bude další příspěvek?

Odkaz | Odpovědět

Nový komentář

požadováno

požadováno (neveřejné)

volitelné

požadováno

Nejnovější příspěvky

Nejnovější komentáře

Odběr novinek

Příspěvky: RSS / Atom
Komentáře: RSS / Atom