Lamanův web

Rok linuxového desktopu

(0 komentářů)

Dlouho jsem se neozval a nepodělil jsem se o novinky. Nebudu to teď dohánět.

V lednu skončí vydávání bezpečnostních aktualizací pro Windows 7 a zdá se, že s tím konečně přichází rok linuxového desktopu. Minulý týden jsem nainstaloval Kubuntu sestře - na její přání. Tento víkend jsem opravoval počítač mámě a zjistil jsem, že sedmičky nepodporují nové Ryzeny, takže z dual bootu asi zůstane single boot. Richard Stallman se směje.

Měl jsem jít večer na Amnestii, ale kamarádka náhle onemocněla, takže jsem si místo toho pustil Blues Brothers. A rozhodně mě potěšili víc než Joker minulý týden. Moc pěkný přírůstek do mé sbírky kuriozit. Jedině bych je zkrátil o pár písniček, jinak perfektní. Princezna Leia s různými těžkými zbraněmi, vedlejší role slavných hudebníků jako Arethy Franklinové a Raye Charlese, country muzikanti vyzbrojení násadami od krumpáčů, automobilová honička s nacisty.

Dokonce jsem zjistil, že Blues Brothers skutečně existovali a hráli. Což nakonec není podstatné, každopádně se řadí mezi polomýtické skupiny, se kterými jsem se setkal.

Postižená oblast
Leningradští kovbojové
Hliníkové lopatky dědečka Pipýna
Uncorrect Boys (kde jsem sám temporary honorary member candidate, lyrics theorist)

Až si někdy založím metalovou skupinu, bude se jmenovat Železo neshoří (Iron won‘t burn). Železo je nejtěžší prvek vznikající ve hvězdách jadernou fúzí. Lehčí prvky se dostatečně stlačené spálí a přemění, ale jakmile se uvnitř masivní hvězdy vytvoří železné jádro určité velikosti, začne se hroutit a v nejzajímavějším případě exploduje jako supernova.

PS: nedávno jsem konečně zjistil, co se z hlediska dárcovství krve míní rizikovým chováním

Komentáře

Nejsou zde žádné komentáře

Nový komentář

požadováno

požadováno (neveřejné)

volitelné

požadováno

Nejnovější příspěvky

Nejnovější komentáře

Odběr novinek

Příspěvky: RSS / Atom
Komentáře: RSS / Atom